למה fitness room

אם חדר הכושר הקונבנציונאלי נמאס עליכם והתחלתם להבין שלדלג מכיסא לכיסא בין מכשירים לא יביא אתכם לתוצאות ולכושר גופני אמיתי, אם הבנתם שלעשות הליכה פעמיים בשבוע לא יביא לריבועים בבטן ,אם נמאס לכם להצטופף בסטודיו עמוס אנשים בלי לקבל יחס אישי ומקצועי – הגעתם למקום הנכון.

השיעורים שלנו

אצלי תמצאו מגוון רחב של אימונים 7 ימים בשבוע : TRX, אימוני תחנות, אימוני כח לחיטוב יוגה, פילאטיס,  אימונים פונקציונאלים בסגנון הקרוספיט ועוד. כל האימונים מותאמים לרמה האישית של המתאמן ולא משנה מה רמת הכושר שלכם. תקבלו  דגשים חשובים שיהפכו את התרגילים  להרבה יותר אפקטיביים, ויותר חשוב, שתעשו את התרגילים בצורה נכונה, ולא תפגעו בגוף שלכם.

גיוון בשיעורים

אחד המאפיינים המרכזיים באימונים שלנו הוא הגיוון והשוני בין אימון לאימון. כל אימון משלב בתוכו מגוון רחב של תרגילים ותנועות. מגוון התרגילים באימון מונע מהגוף “להתרגל” לעבודה וכך מאפשר אתגר חדש מידי יום , התקדמות ותוצאות מירביות

הקבוצות

האימונים מתבצעים בקבוצות תחת הדרכה של צוות מקצועי ומנוסה כך שאף פעם לא תמצאו את עצמכם מתאמנים לבד ללא מענה מקצועי וללא פיקוח. העבודה בקבוצה מעניינת יותר , מגבשת יותר ומדרבנת יותר, משפחתית יותר

צוות ההדרכה

אני מיטל כהן , פתחתי את הסטודיו שלי עם נסיון של מעל 10 שנים בתחום והרבה הכשרות שעברתי כגון : קורס מאמני חדר כושר, קורס מאמנים אישיים , תוכניות אימון בינלאומיות, פילאטיס מזרן , crossfit level 1 , trx , קואוצינג , קורס תזונת ספורט ועוד . לאחר כ 8 שנים בהם הדרכתי בחדרי כושר, שיעורי סטודיו , מתנסים , ובתי ספר ועוד הקימה את העסק שלי שהלך והתרחב במשך השנים . את המאמנים שאיתי בצוות בחרתי בקפידה, גם הם עם נסיון רב, ומקצועיות ללא פשרות .

מה אנחנו רוצים?

להביא כל אחד מהמתאמנים שלנו לשיפור גופני ותוצאות מירביות בלי להתפשר על איכות האימון ובלי לקרוע את הכיס על אימונים אישיים.

 

הצטרפו למשפחה

ההתמכרות מובטחת  🙂

לוח שיעורים

קצת מידע

בניגוד לחדר כושר, אחד המאפיינים המרכזיים באימונים שלנו הוא הגיוון והשוני בין אימון לאימון. כל אימון משלב בתוכו מגוון רחב של תרגילים ותנועות. מגוון התרגילים באימון מונע מהגוף “להתרגל” לעבודה וכך מאפשר אתגר חדש מידי יום , התקדמות ותוצאות מירביות . בנוסף, אצלנו האימונים מתבצעים בקבוצות תחת הדרכה של צוות מקצועי ומנוסה כך שאף פעם לא תמצאו את עצמכם מתאמנים לבד ללא מענה מקצועי וללא פיקוח. העבודה בקבוצה מעניינת יותר , מגבשת יותר ומדרבנת יותר, משפחתית יותר!

לא לא לא . כל המטרה של האימונים בסטודיו היא ללוות אותך בקצב שלך ולהכניס אותך לכושר בהדרגה. אם הגעת ללא נסיון , תחילה נלמד את הטכניקה, תרגילים בסיסים בעצימות מתונה ולאט נגביר עצימות מאימון לאימון . כל מתאמן\ת יוכל לבצע את האימונים שבסטודיו בהתאם למטרות שלו, לרמה שלו וליכולת האישית שלו.

כל עוד יש לך אישור רפואי המאפשר לך להתחיל להתאמן , אנו נלווה אותך בתרגילים שיקדמו אותך למצב האופטימלי שלך. נוכל לעשות לך התאמות לתרגילים ולתת במידת הצורך תרגילים חלופיים.

אין דבר כזה אימון חיטוב או תרגיל חיטוב! חיטוב פירושו ירידה במסת השומן ושמירה על מסת השריר. החדשות הטובות הן שכל האימונים שלנו משלבים את עבודת הכח לשמירה על השרירי ועבודה אירובית לשריפת קלוריות גבוהה. מאוד חשוב לדאוג לתזונה נכונה (מאזן קלורי שלילי) כדי למקסם תוצאות.

לא ניתן להוריד שומן נקודתית ! השומן בגוף יורד בכל הגוף לכן מומלץ על: תזונה נכונה (מאזן קלורי שלילי). עבודה אירובית בדופק גבוה, עבודת כוח על השרירים בגופינו. פעולות אלו יגרמו לירידה באחוז השומן ולעליה במסת השריר שתגרום לקצב חילוף חומרים גבוה יותר במשך היום. וכן ,כפי שאמרנו , אצלנו עובדים על הכל 🙂

התשובה הכללית מבלי לקחת בחשבון מטרות מוגדרות, צרכים ייחודיים וכד’ היא: כמה שיותר, כמה שמתחשק, כמה שאפשר. באופן כללי מומלץ לבצע לפחות 3 אימונים בשבוע. תדירות כזו תתאים למי שרוצה רק לתחזק מצב גופני קיים בלי שינויים דרסטיים , אך כל מי שרוצה להשיג מטרה מוגדרת, כמו למשל :חיטוב משמעותי, עלייה במסת שריר , ירידה במשקל צריך לכוון ל5 אימונים בשבוע לפחות בעזרת תוכנית מותאמת וקפדנית יותר. הגיוני לומר שככל שתתאמנו יותר ( בגבול ההגיון הבריא ובתוכנית מסודרת ) תראו יותר תוצאות.

רק למלא פרטים בלינק הבא ואנחנו נעשה את השאר